Získat pozvánku do Exclury!

Inspiruj se úspěchy mých hostů

Více informací
Pro koho program je?
Čím se program liší?
Co získáš?

Exclury

Exkluzivní, Luxusní, Komplexní

12 Týdnů – Životní forma

Pro více informací najeď kurzorem myši na nápisy "Exkluzivní", "Luxusní", "Komplexní" a dozvíš se víc.

Exkluzivní

Exclury je pro muže a ženy, kteří:

Exclury není pro ty, kteří:

 • Nemluví a konají
 • Si váží svého času, úsilí a zdraví
 • Mají jasně stanovený cíl, kterého chtějí dosáhnout
 • Chtějí do sebe investovat a stát se nejlepší verzí sebe sama
 • Vyžadují pouze to nejlepší a jsou ochotní cvičit aspoň 3x týdně
 • Chtějí si osvojit zdravé návyky a dosažené výsledky si dlouhodobě udržet
 • Chápou, že za 3 měsíce se mnou, dosáhnou lepších výsledků, než za 2 roky plácáním se sami, nebo nepravidelně s počítadlem opakování ve fitku, či na skupinovém tréninku.
 • Nemají rádi výzvy
 • Nechtějí zásadně zlepšit svůj život
 • Si neváží svého času, úsilí a zdraví
 • Nechtějí do sebe sama a svého zdraví investovat
 • Hledají zkratky v podobě dopingu a zázračných pilulek
 • Čekají na ideální podmínky a na všechno mají 1000 výmluv
 • Raději “ušetří” za skupinový výzvu, kdy se pozornost trenéra dělí počtem cvičenců, nebo za trenéra v klasickém fitku, který si s nimi bude rači povídat, než aby jim dal výsledky, po kterých touží a učil je samostatnosti.

Své svěřence si pečlivě vybírám a rozhodně neberu každého. Abys byl do programu přijat, je nutné získat pozvánku tak, abych Ti mohl skutečně pomoct skrze garantované výsledky.

Získat pozvánku do Exclury!

Luxusní

Exclury není:

Exclury je:

 • Další skupinovou výzvou, při které se pozornost trenéra dělí počtem uchazečů, zvyšuje se tak riziko zranění, snižuje se kvalita tréninku, nasazení účastníků, a tak i dosažené výsledky.
 • Klasickým tréninkem ve fitku, kde musíš neustále čekat na volné vybavení, jsi rád, když máš aspoň 1, či nanejvýš 2 stanoviště, na kterých můžeš cvičit a neustále se musíš strachovat, že Ti ho někdo zabere.
 • O tom, že si budeme na tréninku povídat a skutek utek.
 • Programem jeden na jednoho, během kterého máš mou 100% pozornost a vše se tak odvíjí od Tvých konkrétních a aktuálních možností, cílů a omezeních.
 • Komplexní služba, jejíž součástí je trénink v soukromých a plně vybavených prostorách umožňující cvičit až na 11 stanovištích najednou, a tak stihnout daleko kvalitnější a efektivnější trénink za kratší dobu.
 • O garantovaných výsledcích a spokojenosti, kdy máš jistotu, že každá investovaná koruna, kapka potu a čas, který spolu strávíme, povedou k těm nejlepším možným výsledkům.
Komplexní

Co získáš:

  Exclury Systém, který obsahuje:

 • Garanci stanovených výsledků a spokojenosti
 • Předem zodpovězené nejčastější otázky více jak 100 svěřenců, kterým jsem pomohl před Tebou tak, aby Ti bylo vše jasné od samého začátku a nemusel jsi čekat na mé odpovědi
 • Podporu a inspiraci skrze komunitu vysoce motivovaných účastníků Exclury, a to díky 3 měsíčnímu členství v exkluzivní skupině na Facebooku
 • Výživový a tréninkový plán vycházející z nejnovějších vědeckých poznatků a mých víc než 14 letých zkušeností s posilovacím tréninkem zahrnující, MSH, AVT systémy, které jsou pro drtivou většinu fitness populace u nás i ve světě doposud neznámé s ohledem na Tvé cíle, genetické předpoklady, úroveň pokročilosti, aktuální možnosti, zdravotní, či psychická omezení, preference. (V případě Exclury Online i vybavení.)
 • Přesný video návod, jak s celým systémem zacházet a upravovat ho tak, aby každá kapka potu a strávená vteřina vedla k těm nejlepším možným výsledkům a svých cílů jsi dosáhl/a zcela samostatně
 • Motivační soubor pro zaznamenávání všech tréninkových výkonů, zbýlých klíčových faktorů i dosažených výsledků v přeměně postavy.
 • Návod, jak nastavit mysl tak, aby pro Tebe dosažení cíle byla jediná možnost
 • Návod, jak si nakupovat a připravovat jídlo dopředu
 • Návod, jak předcházet stresu, zkvalitnit spánek a zlepšit zdraví, a to i v případě, kdy máš noční apod.
 • Návod, jak ušetřit čas nákupem a přípravou jídla
 • Návod, jaké volit doplňky stravy v závislosti na Tvém výživovém plánu tak, aby Ti nechyběly potřebné vitamíny a minerály.
 • Díky Exclury Online získáš navíc:

 • 12 Týdnů pravidelných týdenních kontrol, vyhodnocování dosavadních výsledků, zodpovídání otázek a potřebnou úpravu všech použitých postupů a plánů vedoucí k jedinému cíli: Dostat Tě do životní formy, a tak Ti zásadně zlepšit život.
 • Odhadnutí genetického potenciálu a určení pokročilosti
 • Pro účastníky Exclury VIP:

 • 36 Na míru optimalizovaných a neustále se vyvíjejících individuálních osobních tréninků plně respektující Tvůj aktuální stav přímo se Standou Paseko - samostatně nedostupné.
 • Exkluzivní mikinu Exclury, kterou získají pouze úspěšní absolventi 12 týdenní výzvy - samostatně nedostupné.(pánská), (dámská)

Video příběhy mých svěřenců

Klikni na obrázek níže pro přehrání videa

Získat pozvánku do Exclury!

Textové příběhy mých svěřenců

Klikni na obrázek níže pro přečtení příběhu

Co o mně napsali někteří mí svěřenci

30. 10. 2020 7:06
Za prvních 6 týdnů v Exclury vyzvě můj pas klesl o 15 cm. Postava se výrazně zpevnila a zesílila. Okamžité výsledky mi neustále zvyšují motivaci. I přes neúspěšné spolupráce s mnoha výživovými poradci a trenéry vím, že právě v Exclury dosáhnu vytoužených výsledků, které si udržím navždy. Proto už teď v 6. týdnu spolupráce je moje působení v Exclury výzvě prodlouženo i přes vyšší cenu o dalších 12 týdnů.
29. 10. 2020 17:29
Ihned po začátku naší spoupráce se dostavily okamžité výsledky. Dříve proběhly nějaké spolupráce s jinými fitness trenéry, ale Standa mi dokázal pomoct, přestože spolupracujeme online. Dřív se mi samostatně trénovat a správně jíst nechtělo, protože chyběla motivace. Spolupráce se Standou mi ale dala okamžité výsledky, a tak s dodržováním jídelníčku, pravidelných tréninků a dalších věcí, které s nejlepšími výsledky v přeměně postavy souvisí nemám problém. Rozhodně končit nehodlám. Díky.
23. 09. 2020 16:08
Během 12 týdenní výzvy Exclury jsem zhubla víc jak 10% tělesné váhy, nabrala svaly, sílu a zúžila svůj pas o 8,5 cm, takže vážím stejně jako před 20 lety. Mimoto se mi zlepšila činnost štítné žlázy a zbavila jsem se chronických mirgrén. Před tím, než jsem do výzvy šla, mi hrozila operace zad a měla jsem víc jak rok problémy s kotníkem, takže jsem skoro nemohla chodit a doktoři mi s tím nedokázali pomoct. Obstřik není řešení. Nyní mě kotník nebolí a dokonce svaly kolem něj posiluji i se zátěží, totéž platí o mých bedrech, jejichž stav se výrazně zlepšil, a já se tak zase můžu věnovat oblíbeným aktivitám. Navíc Standa není upsaný ani žádné značcce a nenutí mě brát tisíce nefunkčních prášků, o kterých jakožto člověk, který má letitou praxi ve farmacii, něco vím a doporučí jen to, co opravdu funguje. I přes vyšší cenu a faktu, že mám náročnou práci, 2 malé děti a manžela, bych do Exclury šla znovu. I proto jsem hned po 5 týdnech výzvu prodloužila o další 3 měsíce.
28. 08. 2020 10:10
Za 9 tydnu ve spolupraci se Standou jsem zhubla 7.5% svoji puvodni vahy, prestoze mi je 57 let. Nabrala jsem spoustu svalove hmoty, sily a zbavila se dlohodobe bolesti praveho ramene. Diky cviceni mam daleko vice energie a jsem pozitivnejsi. Diky spolupraci jsem ziskala i nove poznatky ohledne toho, jak lidske telo funguje. Spolupraci bych doporucil vsem vyscoe motivovanym lidem bez ohledu na vek a zdravi.
15. 08. 2020 6:23
Během 12 týdenní výzvy Exclury jsem zhubla 14 kg tělesné váhy, výrazně zpevnila svou postavu a získala spoustu síly, a logicky tak zhubla daleko víc tuku, než pouze 14 kg, což i tak dělá kolem 17% mé původní tělesné váhy. Zatímco jsem na začátku Exclury nezvládla ani jeden pánský klik, nyní už zvládám pánské kliky po celou dobu tréninku v plném rozsahu pohybu. Přestože jsem začínala s výpady na jedné noze na místě pouze s 10 kg jednoručkami a celkovou vahou 20kg, nyní je zvládám s 26 kg jednoručkami a celkovou přidanou vahou 52 kg, i přes vyšší cenu a fakt, ze mám náročnou práci, manžela a dvě malé děti, jsem ani na chvíli nelitovala, ze jsem do výzvy šla. Dokonce zvládám i přítahy na hrazdě s vlastní vahou v plném rozsahu pohybu. Postava se mi rapidně změnila, čehož si všímá mé okolí a můžu zas nosit oblečení, které jsem myslela, že už nikdy neoblíknu. Mám daleko lepší kondici a zvládám nyní takové tréninky, které pro mne byly dřív nepředstavitelné. Dříve jsem byla celé dny unavená a vůbec se mi trénovat nechtělo, ale celá výzva a hlavně výsledky mně obrovsky nabíjí, což mě motivuje k většímu a soustavnému úsilí.
01. 07. 2020 11:13
Behem 12 tydenni vyzvy Exclury jsem zhubla téměř 8% me puvodni vahy, zbavila se bolesti zad a zlepsila spanek. Aktualne jsem nejlehci, co jsem ve svem zivote byla. A hadej co? Je mi 53 let!!! Mam ted vice svalu, sily a kondice, nez jsem kdy mela. Vek je jenom cislo! Standu jsem oslovila na doporuceni me dobre kamaradky. Abych vse uvedla na pravou miru uz na zacatku, jsem po plastice predniho krizoveho vazu a do toho mam dalsi vyrazne problemy s kolenem a bederni pateri, takze jsem musela byt skoro rok absolutne bez pohybu, coz se pochopitelne projevilo na me fyzicce, psychice a celkovem zdravi. Do 12 tydenni vyzvy Exclury jsem se prihlasila proto, abych vsechno zminene zlepsila a soucasne snizila riziko pripadnych zraneni v budoucnu na minimum. Standy si vazim predevsim za to, ze to se mnou nevzdava, prestoze diky mym zdravotnim omezenim nemuzeme postupovat tak rychle, jako postupuji ostatni. Zpocatku vyzvy jsem mela krizi, kdy me tak bolely bedra, ze jsem nemohla ani spat, coz se projevilo na me psychice a chtela jsem to vzdat, Standa i presto zachoval chladnou hlavu a ujistil me, ze mou vyzvu nevzda a udela vsechno proto, aby mi pomohl. Ja ho poslechla, upravili jsme treninkovy plan a nektere dalsi veci v mem zivote a nyni me bedra vubec neboli. Naopak poctive pracujeme na zpevneni celeho tela, kondice se mi dost vyrazne zvysila, coz se projevuje u kazdodennich cinnosti, kdy jsem si daleko jistejsi, coz se pochopitelne projevuje i na mem sebevedomi. I pres vyssi cenu bych do vyzvy sla znovu, coz doporucuji i vsem vysoce motivovanym zajemcum, protoze ty ostatni Standa neprijima.
27. 06. 2020 6:28
Za prvních 12 týdnů výzvy Exclury jsem zhubla 13 cm v pase a víc jak 10% tělesné váhy. Přestože mi je 54 let, tyhle výsledky mě přesvědčily o tom, že věk je jen číslo, když máte skvělé vedení, a i proto jsem výzvu prodloužila o další 3 měsíce. Tím, že mimo úbytku tuku, se mi zpevňuje i postava, si změny všímá mé okolí, a jejich pochvaly mě tak motivují ještě k většímu nasazení. Do výzvy jsem se přihlásila kvůli mým vážným zraněním a nespokojenosti s některými dalšími trenérý, které jsem měla. Co mě zaujalo hned ze začátku, byl fakt, že všude jinde slibují výsledky cca od 3 měsíců a dál, kdežto v Exclury, kde jsou výsledky garantované, je máme čekat do 3 měsíců. Tím, že mám vážné zdravotní problémy, a to ať už s ramenem, které mám 6x vykloubené a operované, nebo operovanou bederní páteř, si nemůžu dovolit skupinový trénink, na kterém mě tak odrovnaly, že jsem musela skončit, protože by to dřív, či později znamenalo, že budu jezdit na kriplkáře a po trénincích s některými trenéry jsem mívala svalovou horečku, která mě omezovala i v běžném životě. Se Standou je to jiné. Cítím se skvěle, výrazně se nám podařilo zpevnit tolik oslabené ramena a střed těla, takže mě záda ani rameno nebolí. I přestože jsem kuřák, jsem schopná vyběhnout do 6. patra, celkově se mi zlepšila kondice, síla šla nahoru a s výsledky jsem nadmíru spokojená. Cena Exclury je vysoká, ale moje zdraví a dobrý pocit ze sebe sama je pro mě natolik důležité, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělala. Na Standovi si cením jeho upřímnosti a faktu, že ať už mám jakékoli zdravotní omezení, nebo nepravidelný režim kvůli noční, vždy vymyslí způsob, jak bezpečně a efektivně moje tělo zatížit a pomoct mi právě i se spánkem.
24. 06. 2020 7:30
Během 12 týdenní výzvy Exclury jsem zhubl 12 kg tělesné váhy (víc než 12.5% tělesné váhy), zúžil svůj pas o 17 cm a dost výrazně zvýšil svou sílu a kondici. Výsledky přišly okamžitě a já stále úspěšně hubnu, nabírám sílu, svaly a kondici, čehož si všímá i mé okolí, což mě neustále motivuje ve svém snažení vydržet. I přes vyšší cenu jsem se rozhodl spolupráci prodloužit o další 3 měsíce, což doporučuji všem těm, kteří chtějí zásadně zlepšit svoji postavu, psychiku a zdraví
20. 06. 2020 8:46
Behem 12 tydenni vyzvy Exclury jsem zhubl 16 cm v pase a 8,3 kg telesne vahy. Mimoto jsem nabral svalovou hmotu a spoustu sily, a logicky tak zhubl daleko vic tuku, nez pouze 8.3 kg. Prestoze jsem na zacatku spoluprace zvladl sotva par pritahu na hrazde nyni je zvladam s vice nez 10 kg na opasku. Vyzvu Exclury doporucuji vsem, kteri chteji opravdu nejlepsi mozne vysledky a jsou ochotni dat svoje maximum. Vyzva Exclury mi neprinasi jen lepsi postavu, ktere si zacalo vsimat me okoli, coz me v mem snazeni pochopitelne jeste vice motivuje. Mam i daleko lepsi kondici, jsem sebevedomejsi, a prestoze zacatky byly dost narocne, ted se na kazdy trenink i jidlo tesim. I pres vyssi cenu bych do vyzvy sel znovu, a i proto jsem se rozhodl pokracovat v Exclury Online a i nyni uspesne pokracuji v hubnuti.
19. 06. 2020 16:10
Díky spolupráci se Standou jsem konečně začala používat dávno zapomenuté svaly. S přibývajícím věkem (47 let) a některými zraněními, které mám, jsem začala i hodně tloustnout, a protože mě zaujaly Standovy webovky a především výsledky jeho svěřenců, dlouho jsem neváhala s rozhodnutím do spolupráce jít. Na začátku jsem nezvládla ani výpad na místě na jedné noze s vlastní vahou a dělaly mi problémy běžné aktivity jako sekání trávy apod. Nyní zvládám výpady i s přidaným závažím, sekání je pro mě pohodička, kterou si dám i po těžkém tréninku, mám daleko větší sílu, což se projevuje i na mém sebevědomí a navíc jsem zhubla i nějaký ten tuk a celkově zpevnila postavu. Dále jsem se naučila řadu efektivních cviků, které nyní můžu provádět i doma, či na dovolené bez jakéhokoli, nebo s minimálním vybavením. I přes vyšší cenu bych do spolupráce šla znovu, protože vím, že z ní budu těžit už po zbytek života. Na Standovi je vidět, že spokojenost svěřenců je pro něj na prvním místě, ačkoli se nebojí spolupráci kdykoli ukončit v případě, kdy to flákáme.
06. 04. 2020 7:55
Dobře a zábavně zpracovaná videa na youtube a kvalitní treninky přímo v posilovně, při kterých ušetříte spoustu času, protože Standa Vám je nastaví na míru, motivuje Vás, vše vysvětlí a současně máte celou posilovnu sami pro sebe, takže se nemusíte bát, že Vám vybavení někdo zabere a stihnete daleko efektivnější trénink v kratším čase a daleko větší pohodě. Doporučuju.
04. 04. 2020 12:23
Standa cvičení skutečně rozumí a miluje, což je videt i na jeho plně vybavené soukromé posilovně, kterou si postupně sam vytvořil ze své stare garáže, kdy mě osobně trénoval nekolik let nazpět v prostorech, které rozhodne nebyly tak luxusní, jako jsou ted. Standa Vás při tréninku vždy poradně namotivuje a stará se i o Váš spánek, míru stresu, zdraví a jídlo, takže výsledky na sebe nenechají dlouho čekat navíc fakt, že můžete trénovat v soukromých prostorech Vám umožní trénovat efektivneji a víc v klidu, kdy se nemusíte bát, že Vám vybavení zabere někdo další nebo že Vás někdo pozoruje, soudí. Takže si můžete zacvičit zcela v klidu, pohodlně bez pocitu trapnosti, že na Vás někdo kouká. Rozhodně Standu doporučuji - je skvělí trenér i člověk ❤️
02. 04. 2020 7:21
Standův trénink je komplexní, účinný a hlavně nenudí. O správném fungování těla se velmi zajímá a je to vidět i v jeho přístupu k jednotlivým cvikům. V roce 2017, kdy jsme spolu spolupracovali, jeho fitko ještě zdaleka nebylo tak luxusně vybavené, jako je teď. Přesto už tehdy byl trénink v soukromých prostorách v kombinaci se Standovými znalostmi, zkušenostmi a přístupem ideální volbou, jak získat maximální vysledky v přeměně postavy a současně ušetřit čas, kdy za kratší dobu stihnete daleko efektivnější trénink.
01. 04. 2020 6:44
Na Standovi jde videt, ze to, co dela, skutecne miluje. Spolupracovali jsme uz hodne davno, ani nevim, kdy to presne bylo, ale uz tehdy bylo patrne, ze se Standa neustale v posilovani vzdelava a nema problem do svych znalosti opakovane investovat, coz se odrazi na jeho online tvorbe, kdy sdili informace, ktere na Ceske fitness scene chybi, vysledcich a vysledcich jeho klientu. Navic ze sve garaze, kde me tehdy zacinal trenovat, postupne vytvoril vlastni plne vybavene a luxusni soukrome prostory, ktere Vam umozni odcvicit za kratsi cas daleko efektivnejsi trenink, nez v klasickem fitku, kde musite neustale cekat, coz v kombinaci s tim, jaky je to clovek, jake ma znalosti a jak moc je orientovany na vysledky, vede jen k jednomu cili - vasi spokojenosti, ktera je dokonce po celou dobu spoluprace garantovana, proto Standu doporucuji vsem tem, kteri chteji usetrit cas a ziskat ty nejlepsi mozne, ale stale dlouhodobe udrzitelne vysledky
31. 03. 2020 19:41
Standa to za vás neodcvičí, ale ak pôjdete do toho naplno, tak on urobí všetko pre to, aby ste z toho vyťažili maximum. Od tréningového plánu, správnej techniky cvikov, jedálnička, relevantných rád a množstva informácií až po motivačné "poď ešte jednu" pri každej sérii na každom tréningu. Cvičiť v súkromnej posilovni je úžasné. Za všetko hovoria moje výsledky. Cítim sa lepšie, za pol roka som zhodil niekoľko kíl, mám v páse o 10 cm menej a hlavne dvíham váhy, ktoré boli pre mňa nedosiahnuteľné, keď som cvičil sám - napríklad z 0 klikov s vlastnou váhou na 5 pánskych klikov s 35kg na chrbte, z 0 príťahov na hrazde s vlastnou váhou na 3 príťahy s 12.5kg na opasku, zo 60kg Rumunských mrtvých ťahov na 150kg a u výpadov v stoji dokonca z 10kg celkovou záťažou až na 90kg, kde mám v každej ruke 45kg jednoručku. Preto spoluprácu so Standom vrelo doporučujem. Aktualizácia 26.06.2020: Pretože som so Standovými službami dlhodobo nadmieru spokojný, rozhodol som sa vstúpiť do 12 týždňovej výzvy Exclury. Výzvu mám úspešne za sebou, v priebehu 12 týždňov som schudol ďalších 6.5 kg (z 83.5 kg na 77 kg) a pás zúžil o 10 cm (z 91cm na 81cm). Zlepšil som sa aj po stránke sily, napríklad pri Rumunských mŕtvych ťahoch už zvládnem ťažkú sériu so 162.5 kg. Pokroky sú úžasné, preto sme sa dohodli na predĺžení spolupráce, ktorú doporučujem všetkým záujemcom, ktorí chcú do seba investovať a majú vysokú motiváciu dosiahnuť tých najlepších možných výsledkov, ktoré sú so Standom dokonce garantované.
26. 03. 2020 8:50
Spolupráce se Standou rozhodně nelituji, jeho zájem o klienty je naprosto maximální. Snaží se pomoct za každé situace, vždy maximálně motivuje. Jeho zápal je až obdivuhodný a řekla bych že jsem nenarazila na sympatičtější osobu než je on. Tréninky jsou ,,šité na míru”, jídelníček sestavil i přes tolik mých omezení a požadavků. Výsledky se dostavily téměř okamžitě pod jeho vedením, tím pádem je jasné že tomu rozumí a ví co dělá. Člověk se hned cítí lépe, jak fyzicky tak psychicky. Rozhodně ho doporučuji a zároveň mockrát děkuji.
25. 03. 2020 22:47
He’s just professional! I can only recommend!
25. 03. 2020 10:02
Během spolupráce se Standou jsem nabral 8.3kg tělesné váhy a zhubl 6.5cm v pase. Zvýšil jsem i sílu a to o tolik, že jsem se například dostal z žádného přítahu na hrazdě na 4 přítahy v plném rozsahu pohybu a kontrolovaným tempem opakováním při spouštění s celkovým zatížením vyšším o 24.8kg, než na začátku. Takže doporučuji :).
25. 03. 2020 9:43
Standa je super kouč, který cvičení vážně rozumí. Během naší spolupráce mě neustále motivoval a nikdy mě nenechal polevit. Myslím si, že toho o cvičení vím relativně hodně, ale sám jsem nedosáhl takových výsledků jako pod vedením Standy.
24. 02. 2020 21:07
Skvely partak pokud chces neco delat se svym telem. Vi co dela a funguje to. Doporucuju!!!
23. 02. 2020 18:35
Krátce pro všechny🙂Standu jako trenéra doporučuji pro jeho pozitivní myšlení a perfektní vedení tréninku. Výsledky jsou viditelné za několik týdnů i pro začátečníky jako jsem byla ja osobně 😉 Takže jen tak nadále a hodně nových lidí, kteří své tělo chteji změnit! 🙂
23. 02. 2020 17:28
Vyhovuje mi privátní posilovna, kde najdeš vše, co potřebuješ. Standa vás jednotlivé cviky dobře naučí. Mně osobně pomhl například s lopatkami a vždycky, když jsem nemohl něco dělat, našel jiné řešení. Rozhodně doporučuji.
23. 02. 2020 15:56
Velkou vyhodou je privatni posilovna, take je fajn ze, kdyz vam nevyhovuje nejaky cvik, tak ma Standa nekolik jinych variant. Taky velke pozitivum je nauceni se dobre techniky jednotlivych cviku, coz vas Standa velmi dobre nauci. Rozhodně doporučuji, mně osobně dost pomohl.
Chci zažít vlastní úspěch!

Standa Paseka v 7 bodech

Kdo jsem:

Kdo nejsem:

“Je skvělé učit se ze svých chyb, ale ještě lepší je, učit se z vítězství, která Ti dají zkušenosti, že můžeš dosáhnout toho, co chceš, a být tak inspirací nejen sobě, ale i druhým.”

Za svých víc než 13 let naturálního cvičení jsem udělal víc chyb, než by bylo zdrávo, prošel jsem si několika JOJO efekty se záchvatovitým přejídáním a absolutní ztrátou kontroly sám nad sebou, vyzkoušel prakticky všechny známe stravovací i tréninkové postupy, vložil svůj osud do rukou kvalitních i méně kvalitních trenérů, ale nevzdal jsem se, začal jsem se vzdělávat od těch nejlepších na světě, kteří kombinují nejnovější vědecké poznatky se selským rozumem a roky praxe. Nadále se každý den vzdělávám a nikdy nepřestanu, protože tenhle životní styl absolutně miluju, je mojí nezbytnou součástí a jsem na pokroku a seberozvoji nejen v posilovně absolutně závislý!

Necvičící lidé často nechápou tu posedlost těch, kteří se správným a maximálně efektivním cvičením začnou.

Nejde jen o zvýšenou kvalitu spánku, zlepšené libido, prakticky nezlomnou imunitu a daleko lepší práci se stresem, sexy postavu, postupné zbavení se chronických bolestí, zpomalení stárnutí, snížení rizika zranění a výskytu civilizačních onemocnění a zvýšení výkonnosti a síly v každodenních činnostech, to všechno je jen třešnička na dortu.

Celé je to o hlavě!

… , mentální odolnosti, antidepresivních účincích, zvýšeném sebevědomí skrze vědomí toho, že neustále dosahuješ pokroku, že posouváš svoje limity za hranice, které jsi nikdy nevěřil, že překonáš a stáváš se svým nejsilnějším a nejschopnějším já, kterým jsi kdy byl.

Ten potenciál v sobě máš, probudit ho můžeme spolu!

„Vítěz nečeká na ideální podmínky, protože ví, že takové nikdy nebudou, a že je k dosažení svých cílů nepotřebuje!"
Získat pozvánku do Exclury

Místo, kde výmluvy nahradíš řešením, slova činy a sny realitou!

Získat pozvánku do Exclury!

Často kladené dotazy

Klikni na otázku pro zobrazení odpovědi

Můžeš mi garantovat, že dosáhnu vytoužených výsledků?
Ano, své hosty pečlivě vybírám, a tak když do programu nastoupíš, pak na 100% věřím, že Ti výrazně zlepším život a výsledků dosáhneš.
Pokud uděláš všechno, co Ti během spolupráce řeknu, a přesto nedosáhneš požadovaných výsledků, vrátím Ti peníze za všechny odchozené tréninky zpátky.
Jak můžu vědět, že program funguje?
Stačí se podívat na výsledky moje a mých klientů. Navíc máš výsledky při 100% přístupu garantované viz. otázka č. 1.
Vezmeš mě do programu, i když jsem před tím nikdy necvičil?
Celá spolupráce je nastavena Tobě na míru v závislosti na pohlaví, věku, genetických předpokladech, celkovém životním stresu, práci, délce a kvalitě spánku, úrovni zdraví, míře pokročilosti jednotlivých svalových partií a případných zdravotních fyzických a psychických omezeních tak, abys dosáhl těch nejlepších možných a dlouhodobě udržitelných výsledků.
Navíc po celou dobu spolupráce neustále optimalizujeme všech 5 klíčových faktorů pro přeměnu postavy, takže je úplně jedno, kolik je ti let a zda jsi muž, či žena a jak pokročilý jsi. Záleží jen na jediné věci.
Máš jasný cíl, jsi vysoce motivovaný a jsi připraven čelit výzvě, nebo svou akci za lepším já znovu odložíš?
Je Exclury i pro ženy?
Ano, ale pouze pro ty vysoce motivované.
Kolik Exclury stojí?
Cenu všech typů výzvy Exclury se dozvíš hned po tom, co Tě do programu pozvu.
Pokud chceš garantované výsledky, nejprve získej pozvánku.
Pokud chceš průměr a nižší cenu, určitě raděj zvol skupinový trénink, nebo běžného trenéra ve fitku.
Cvičí se Exclury jeden na jednoho, nebo ve skupině?
Exclury je na rozdíl od skupinových tréninků tréninkem individuálním.
Důvod je jednoduchý. V případě obecně nastaveného skupinového tréninku, který se třeba na první pohled může tvářit jako individuálně nastavený, Ti nemůžu dát 100% pozornost, zvyšuje se riziko zranění a kvalita tréninku klesá.
Nasazení je průměr přítomných cvičenců, a já tak na Tebe nemám tolik času, kolik reálně potřebuješ a nemůžeš tak naprosto maximálně využít každou vteřinu, kapku potu a investovanou korunu, kterou do proměny dáš.
Za takovou službu se já postavit nemůžu a ani nechci, proto je Exclury výhradně o službě jeden na jednoho, kdy máš mou 100% pozornost, trénink je nastaven pouze Tobě na míru, máme pro sebe celé plně vybavené soukromé prostory a nasazení je průměrem nás dvou, takže máš jistotu, že bude největší, které jsi kdy měl, a to na každém tréninku a v každé sérii.
Proč tohle všechno děláš?
Ať děláme v životě cokoliv, mělo by to mít nějaký přesah a přidanou hodnotu, která tady bude i po naší smrti.
Já jsem byl vždycky posedlý výsledky, pokrokem a známý neutuchající touhou a odvahou jít si za svými sny a přesně o tomhle Exclury je.
Exclury není o oslavování průměru a výmluv, nebo čekání na ideální podmínky, ale o jednání tady a teď.
Exclury Ti dodá odvahu, nastartuje Tě, ukáže tu nejefektivnější možnou cestu za tvým cílem a zásadně Ti zlepší život.
Věřím totiž, že s každou maminkou, která Exclury projde, se může inspirovat její rodina a kamarádky, manažer ovlivní svůj tým, který k němu vzhlíží, podnikatel zase zaměstnance.
Když chceš změnit tým, změň leadera a přesně o tomhle Exclury je.
Nebudu po skončení Exclury vypadat jako babochlap, když jsem žena a chci pouze zpevnit postavu?
Vše se odvíjí od Tvého konkrétního cíle. Vypadat jako babochlap mohou pouze ženy, které buď majít genetiku jedné z 10 000, nebo ty, co si do proteinů přidávají ještě něco navíc… Spoluprací se mnou se Ti povede zhubnout přebytečný tuk a zpevnit tj. vybudovat sexy postavu, svalovou hmotu a sílu do té míry, která se Tobě líbí. Navíc není nic jednoduššího, než pálit svalovou hmotu, takže pokud bys měla pocit, že jsi moc osvalená, poradím Ti, jak se přebytečných svalů zbavit.
Kde najdu více informací o Exclury?
"Pro více informací najeď kurzorem myši na nápisy na červeném pozadí v horní části stránky "Exkluzivní", "Luxusní", "Komplexní" a dozvíš se víc.
Chci jít do Exclury. Jak mám postupovat?
Exclury je možné zúčastnit se pouze na základě pozvánky, kterou můžeš získat na základě odpovědí na několik jednoduchých otázek, které určí, zda pro Tebe Exclury budou vhodně investované peníze a pro nás oba hodnotně strávený čas, který povede k těm nejlepším možným výsledkům a oboustranné spokojenosti.
Vadí, když během 12 týdnů odjíždím do zahraničí?
Nevadí! Má to tak mnoho účastníků Exclury, kteří během spolupráce odjíždí do zahraničí třeba i na několik týdnů. Je to ideální příležitost, jak si můžeš dokázat, že i bez optimálních podmínek lze dosahovat excelentních výsledků.
Chci dosáhnout svého cíle!

Kontakt

Přátelství 266/26, Praha 22, Uhříněves, 104 00
Youtube Facebook Instagram Články a videa
Získat pozvánku do Exclury!